Historia KTA & Założenia

_________________________________
Konkurs Teledysków Anime to szlachetna idea powołana do życia przez Pogo i Liśca w roku 2004. Konkurs po 7 latach działania zamknął się edycją KTA2010. Grupka paru polskich twórców AMV, którzy się spotkali na konwencie BAKA2k13 rozmarzyła się nad tym, jak to wspaniale by było, gdyby konkurs znów zaistniał. Został wykonany magiczny telefon do Tasera i po szybkim działaniu postanowiono ponownie stworzyć ów konkurs!

Ekipa skompletowana! Z pomocą B-Teamu i Tasera strona postawiona! Działamy i zgłaszamy się! Założenia są takie moi mili:

-KTA jak i tworzenie AMV to fanowskie działanie, a więc działamy tak, aby nam dobrze było i się szanujmy
-liczymy na dobrą zabawę i radość z możliwości uczestniczenia w konkursie jak i głosowania w nim
-życzymy sobie, aby w konkursie istniał szacunek wspólny, więc jak ktoś wystawi swój klip, to prosimy fejsbukowo nie żebrać „lajków” vide „ej, mój klip startuje w konkursie, możecie zagłosować <link>” – szanujmy nasze hobby
-chcemy, aby konkurs stymulował do życia nasze małe community AMV-kowe, abyśmy się mogli przynajmniej raz do roku spotkać i pogadać, pooglądać swoje anime i powymieniać się opiniami – próbujcie być aktywni, komentować klipy i dawać feedback i słuszne oklaski innym osobom!

Bawmy się!
___________________

Dodaj komentarz